„Спартак“ (Плевен) постигна впечатляващ успех във визитата си на „Кариана“

...

Бедняците от Спартак/Плевен/ подчиниха Кариана насред Ерден

„ Спартак “ (Плевен) реализира впечатляващ триумф във визитата си на „ Кариана “ (Ерден) в мач от 16-ия кръг на Втора лига.
Плевенчани, които са разтърсвани от финансови проблеми, не се дадоха на домакините и завоюваха с 3:2 след два обрата в мача.
В 24-ата минута Ивайло Иванов даде задатък на гостите с прекрасен гол, само че единствено две минути по-късно тимът на „ Кариана “ получи правото на извърши 11-метров углавен удар за игра с ръка на бранител на самата голлиния. Зад топката застана Евгени Игнатов, който изравни.
В 62-ата минута домакините стигнаха до цялостен поврат с гол на Георги Георгиев.
След това пристигна звездният момент на Адриан Димитров, трансформирал се в воин за „ Спартак “. Първо в 70-ата минута нападателят изравни резултата, а в 85-ата минута попари карианци и прати трите точки в Плевен.
В класирането „ Кариана “ е на 7-о място с актив от 20 точки. В дъното „ Спартак “ (Плевен) се изравни по точки със „ Спартак “ (Варна) и към този момент заема 15-а позиция.
Източник: bulnews.bg