Снимка: ПетелСпартак победи с 6:0 Тополи в мач от първия

...

Спартак победи с 6:0 Тополи в мач за Купата на аматьорската лига

Снимка: Петел

Спартак победи с 6:0 Тополи в мач от първия кръг на шампионата за Купата на аматьорската лига. Двубоят се игра на клубния стадион на варненци, които натрупаха солидна преднина още на полувремето.

Тугай Неджет откри резултата за домакините още в 4-ата мин., а в 8-ата Кристиан Парашкевов от Тополи си означи автогол. Мартин Паскалев повиши на 3:0 в 18-ата, а в 38-ата Янчо Андреев направи 4:0.

След почивката възпитаниците на Васил Петров осъществиха още два гола - посредством Георги Георгиев в 62-ата и Ибрям Ибрям в 71-ата.

Съставът на Спартак: Християн Славов, Велислав Боев, Ибрям Ибрям, Мартин Паскалев, Михаил Михайлов, Кристиан Върбанов, Янчо Андреев, Янаки Смирнов, Венцислав Гурков, Тугай Неджет, Анте Бачков (Тодор Кулев, Мартин Минчев, Симеон Симеонов, Мирослав Георгиев, Георги Георгиев)

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.