Снимка: Chernomorepfc.bgЮношите младша възраст на Черно море победиха Черноморец Бургас

...

Младшата на Черно море обърна Черноморец в Бургас

Снимка: Chernomorepfc.bg

Юношите младша възраст на Черно море победиха Черноморец Бургас као посетители с 2:1 в мач от 5-ия кръг на Елитната група до 17 години.

Домакините поведоха в резултата още в 3-ата минута, само че варненци съумяха да върнат гола в 25-ата. Серги Кешкерян центрира от корнер, а Симеон Славов с глава вкара за 1:1. “Моряците ”, водени от Ники Кънчев можеха да създадат цялостен поврат още преди почивката, само че по две положения пропуснаха Радослав Петров и Симеон Савов.

Втората част стартира с пропуск на Марин Петков, който от близко не можа да вкара с воле след центриране на Жечко Йорданов. В 70-ата минута въпреки всичко варненци съумяха да осъществят втори гол и да завоюват трите точки в тази среща. Пробив отляво приключи с центриране по земя към точката на дузпата, където Стефан Димов вкара за 2:1.

В неделя от 11,30 часа на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост Черно море приема отбора на Добруджа.

Съставът на Черно море: Кристиян Енчев (75-Денислав Стойчев), Серги Кешкерян (55-Стефан Димов), Константин Веселинов, Жечко Йорданов, Мартин Петков, Валентин Касабов (71-Делян илиев), Мартин Илиев, Радослав Петров (55-Николай Трифонов), Симеон Савов, Берк Бейхан, Толга Мюрвет (72-Вилян Момчилов)

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.