Снимка: Chernomorepfc.bgОтборът на Черно море завърши 1:1 при гостуването си

...

15-годишните “моряци” въртят 1:1 с Берое в Стара Загора

Снимка: Chernomorepfc.bg

Отборът на Черно море приключи 1:1 при гостуването си на Берое в Стара Загора в мач от 3-ия кръг на Елитната група до 15 години, оповестява формалния уебсайт на варненци.

“Моряците ”, водени от Иван Николов, направиха мощно първо полувреме, само че не съумяха да си реалзиират ситуациите. Ивайло Димитров откри резултата в 20-ата минута, а в продължението на първата част Берое изравни след корнер.

Втората част бе равностойна, като и двата отбора имаха обстановки, с които да завоюват срещата, само че не съумяха да ги завършат по най-хубавия метод.

В сряда, 8 септември Черно море приема Септември София в отсрочен мач от втория кръг. Срещата е от 10 часа на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Светослав Мерсинков, Андрей Христов, Емануил Няголов, Сергей Чижик, Димитър Заимов, Васил Касабов, Михаил Гащук, Ивайло Димитров, Никола Недков, Елиян Александров (Ерик Георгиев, Драгослав Петров, Ивайло Радев, Кристиан Андонов, Даниел Костадинов, Дениз Гюрселов).

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.