Снимка: Chernomorepfc.bgОтборът на Черно море допусна първа загуба за сезон

...

19-годишните “моряци” отстъпиха на Славия у дома

Снимка: Chernomorepfc.bg

Отборът на Черно море позволи първа загуба за сезон 2021/22 година в Елитната група до 19 години. “Моряците ”, водени от Мартин Христов, отстъпиха с 0:2 на Славия в мач от 3-ия кръг на шампионата, оповестява формалния уебсайт на варненци.

И двете попадения в срещата паднаха след почивката, като столичани се разписаха незабавно след началото на второто полувреме посредством Кехайов (46) и в 67-ата минута посредством Валентин Петров. От своя страна Черно море сътвориха няколко положителни офанзиви и през двете полувремена, само че не съумяха да ги завършат по най-хубавия метод.

В идващия кръг “моряците ” одобряват отбора на Национал, като мачът е в неделя, 12 септември от 17 часа.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Петър Иванов, Павел Трюфев, Наско Янков, Берк Джевдет, Денислав Славов, Николай Златев, Иван Томов, Теодор Тотев, Тони Иванов, Марин Петков (Ангел Дочев, Симеон Николов, Мартин Илиев, Стефан Димов, Жечко Йорданов, Милен Николов, Николай Трифонов

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.