СНИМКА: БлицОтборът на „Лудогорец” успя да обърне и се наложи

...

Лудогорец обърна Левски за Купата и изхвърли сините от турнира

СНИМКА: " Блиц "

Отборът на „ Лудогорец” съумя да обърне и се наложи над „ Левски” с 2:1 в осминафинал от SESAME Купа на България и по този метод детронира „ сините “, откакто те завоюваха трофея през месец май.

И трите попадения паднаха през второто полувреме, откакто Уелтън даде задатък на „ столичани “ в 61-ата минута, само че осем по-късно влезлият като запаса Игор Тиаго с първото си допиране изравни за „ орлите “, съобщи Gong.bg.

Единадесет минути преди края Бърнард Текпетей обърна резултата в интерес на първенеца на България след неточност на младия пазач на " сините " Пламен Андреев.

В самия завършек на срещата пък Хосе Кордоба би дузпа и я прати извънредно неопределено към вратата на първенците и пропусна опцията да прати мача в продължения.

По този метод „ Левски” продължи отрицателните резултати при себе си, откакто в последните мачове, като след 10 срещи отборът има едвам един триумф - против третодивизионния Вихрен Сандански в предния рунд от турнирната конкуренция.
Източник: eurocom.bg