След като станаха ясни шампионите по футбол на Германия (Байерн

...

Битката продължава: "Реал" Мадрид изпревари "Барселона" с минимална победа

След като станаха ясни първенците по футбол на Германия ( " Байерн " Мюнхен) и Англия ( " Ливърпул " ), погледите ни се насочват към Испания, където борбата за купата е жестока! А героите в нея са познати - " Реал " Мадрид и " Барселона ".

Очертава се, че двата гранда ще се борят до последно за първото място с Примера дивисион. След като до преди два дни каталунците водеха с 1 точка пред своя " безконечен зложелател ", от през вчерашния ден (28 юни) " Реал " ги изпревари.
Напрежение сред Сетиен и футболистите на " Барселона " Играчите са недоволни от тактическите решения на треньора
" Барса " приключи 2:2 със " Селта ", до момента в който " белите " победиха " Еспаньол " с минималното 1:0. Така " Реал " към този момент има 71 точки, а Лионел Меси и съотборниците му - 69.

Точен за " Реал " в гостуването беше Каземиро. Той се разписа в последните секунди на първото полувреме след хитро подаване на Карим Бензема. Това е четвърти гол за бразилеца през сегашния сезон в Примера.

В идващия кръг " Реал " е хазаин на " Хетафе ", до момента в който " Барселона " гостува на третия в класирането " Атлетико " Мадрид.
Източник: btvnovinite.bg