Славия се изкачи на третото място в Първа лига след

...

С голов екшън "Славия" остави "Царско село" на дъното

" Славия " се изкачи на третото място в Първа лига след безапелационен триумф с 5:2 при гостуването си на " Царско село " в среща от 15-ия кръг на шампионата.

Поражението е девето за " царете " от началото на сезона и те остават на последното място в класирането с актив от 10 точки.
Снимка: Lap.bg
Головото шоу откри Лъчезар Балтанов в 9-ата минута, а 60 секунди по-късно Тони Тасев изравни за " Славия " - 1:1.

В 20-ата минута Емил Стоев изведе " белите " напред, в 57-ата минута Радослав Кирилов вкара трети гол за гостите - 1:3.
В 74-ата минута Мартин Кавдански върна едно попадение за домакините, само че единствено две минути по-късно Питър Макрилос вкара четвъртия гол за " Славия ", а в 85-ата минута Тони Тасев се разписа и от дузпа за крайното 2:5.
Източник: btvnovinite.bg