Славия победи за втори път този сезон – сега с

...

Славия пак се справи с Левски, този път с 2:1

Славия победи за повторно този сезон – в този момент с 2:1 на стадион „ Георги Аспарухов “. Така белите удължиха серията на сините без триумф на седем мача – пет ремита и две загуби в дербито. Този път отборът на Станимир Стоилов обаче може да се сърди единствено на себе си. Левски поведе, след което изпусна дузпа. А Славия изравни в края и в добавеното време вкара за 1:2.

Иначе белите стигнаха до гол още в третата минута.. В 20-ата минута отборът на Станимир Стоилов вкара за 1:0. Цунами центрира, а Ивелин Попов осъществя с глава.

В 54-ата минута Левски получи дузпа – поради игра с ръка на Галин Иванов. Ивелин Попов стреля, само че Светослав Вуцов избави шута му.

В 77-ата минута белите изравниха. След центриране от ъглов удар Шеху смъкна с глава за Емил Виячки – 1:1. Обратът стана факт в 90-ата минута. Галин Иванов чукна с пета към Ерол Дост и юношата на Лудогорец вкара с шут отвън наказателното поле.
Източник: flashnews.bg