Шей Тиодор вкара победния гол в четвъртия рунд на дузпите,

...

Лас Вегас надви Ню Джърси с дузпи в НХЛ

Шей Тиодор вкара победния гол в четвъртия рунд на дузпите, а Джонатан Марчесо означи два гола и асистенция в постоянното време, с цел да поведе Лас Вегас до победа с 4:3 над Ню Джърси Девълс. Вратарят на Вегас Адин Хил, който записа своя мач номер 100 в кариерата си в НХЛ, направи 47 спасявания и избави и четирите дузпи на съперника.

Джаред Маккан и Алекс Уенбърг имаха по гол и асистенция, до момента в който Сиатъл победи като посетител Кълъмбъс с 4:2. Джордан Еберли и Брандън Танев също означиха, а Винс Дън добави две асистенции за триумфа. Филип Грубауер направи 21 спасявания за Сиатъл.

Райън Нюджънт-Хопкинс означи два гола и даде две асистенции, с цел да може Едмънтън победи гостуващия Уинипег с 6:3. Леон Драйсайтл и Кайлер Ямамото записаха по два гола и асистенция, а Конър Макдейвид направи три асистенции за Олиърс. Стюарт Скинър направи 25 спасявания за Едмънтън, който завоюва четвъртата си победа в шест игри.

Себастиан Ахо осъществя две попадения и даде асистенция, Шейн Гостисбехер вкара в дебюта си в Каролина при успеха над Аризона с 6:1.

Мейсън Мактавиш вкара в средата на третия интервал, с цел да изведе Анахайм до триумф с 3:2 над Монреал. Джейсън Мегна и Якоб Силфверберг също означиха, а Джон Гибсън направи 26 спасявания за успеха.