ШАРЛОТ, Северна Каролина (AP) — Чейс Маклафлин вкара три гола

...

Buccaneers печелят титлата на NFC South с победа с 9-0 над Panthers

ШАРЛОТ, Северна Каролина (AP) — Чейс Маклафлин вкара три гола от полето, отбраната на Tampa Bay удари шатаут и Buccaneers завоюваха третата си поредна купа на NFC South с победа с 9-0 в неделя над Каролина Пантърс.

Тампа Бей (9-8) беше изправен пред сюжет на всичко или нищо, влизайки в неделния мач с победа, осигуряваща място в плейофите, и загуба, водеща до елиминация.

Биканиърс не бяха тъкмо впечатляващи в нахлуване с Бейкър Мейфийлд, арестуван на 137 ярда при завръщането му в Каролина, само че отбраната – подкрепена от някои самонанесени рани от Каролина – направи задоволително, с цел да резервира пантерите отвън дъската.

Пантерите станаха първият тим от НФЛ най-малко от 1991 година, който не съумя да изиграе нито една игра, до момента в който водеше в четвъртата четвърт на мач. И двете победи на Каролина този сезон пристигнаха с голове от игра в края на регулярния интервал, когато изоставаше.

Брайс Йънг приключи 11 от 18 за 94 ярда и Пантерите имаха два евентуални тъчдауна, анулирани.