Шампионът на Франция ПСЖ спечели първи трофей за сезона, след

...

ПСЖ вдигна първи трофей за сезона, Рамос вкара с пета

Шампионът на Франция ПСЖ завоюва първи трофей за сезона, откакто победи с 4:0 носителя на Купата на страната Нант в дуела за Суперупата, който се игра в Израел.
Прочетете още
В 22-та минута Меси беше изведен добре, съумя да преодолее вратаря на Нант и на опразнената врата вкара за 1:0.

В последните секунди на първата част Неймар с хубаво осъществяване от фаул направи 2:0.

В 57-та минута след безредие в наказателното поле Серхио Рамос вкара аткративно с пета.

Крайното 4:0 оформи Неймар в 82-та минута от дузпа, а за нарушаването с пряк червен картон беше изпъден Жан-Шарл Кастелето.

Така ПСЖ завоюва 11-ия си трофей от Суперкупата, а през 2021-а година тимът загуби финала от Лил.

През предишния сезон парижани завоюваха единствено шампионската тила във Франция, само че през този са окуражени за требъл на место равнище.
Източник: trafficnews.bg