Септември София записа трета поредна победа от началото на първенството

...

Септември с 3 от 3 във Втора лига

Септември София записа трета поредна победа от началото на шампионата във Втора лига. Отборът на Красимир Балъков надделя с 2:1 Спартак Плевен на своя стадион в Драгалевци. Столичани откриха в 14-ата минута посредством Айкут Рамадан от дузпа. Плевенчани пък изравниха в 55-ата с гол на Християн Петков.

Победата за отбора на Красимир Балъков донесе Асен Георгиев четвърт час преди края на срещата. Бранителят вкара с глава. След три изиграни мача тимът от „ Красна поляна “ е отпред с 9 точки, а Спартак Плевен още е капо с 0 пункта.

Септември - Спартак Плевен 2:1

Септември:  21 Димитър Шейтанов, 5 Асен Георгиев, 7 Айкут Рамадан, 24 Борислав Маринов, 15 Георги Динков, 10 Димитър Костадинов, 23 Йоан Гаврилов, 13 Йордан Йорданов, 11 Мартин Стоянов, 26 Самб Бадара, 19 Николай Арахангелов

Треньор: Красимир Балъков

Спартак Плевен:  1 Станислав Антонов, 2 Димитър Калчев, 4 Атанасиос Пицолис, 19 Яни Пехливанов, 21 Валентино Макавеев, 15 Петрос Бакуцис, 8 Руси Чернаков, 10 Васил Шопов, 20 Тончо Георгиев, 14 Боримир Карамфилов, 11 Христиан Петков

Треньор: Красимир Бислимов
Източник: novsport.com