Септември (Симитли) спря с нулево равенство втория в класирането на

...

При съперниците: Септември изпусна Пирин

Септември (Симитли) спря с нулево тъждество втория в класирането на Югозападната Трета лига Пирин(Разлог) в домашен мач от междинния 12-ти кръг.

Играчите на Септември имаха по-чистите положения в мача и най-после съжаляваха за изгубените 2 точки.

През първото полувреме симитлиици сътвориха най-чистата обстановка за гол на терена, само че тя бе пропусната.

До развръзка в като цяло равностойния мач можеше да се стигне в последните 15 минути на дуела.

Две подред стопроцентови положения се откриха пред Лъчезар Дафков, само че той не съумя да се възползва от тях.

Гостите същото се разминаха с гола при една обстановка и разумно срещата приключи без победител - 0:0.

Тотален мал късмет. Не мога да си обясня какво се случва, с цел да не вкарваме.

Днес съм безапелационен и стоя зад думите си, че ние бяхме по- положителният тим на терена.

3 стопроцентови положения, само че не можем да вкараме гола.

Надиграхме тотално тима на Пирин (Разлог), това, че те са 2-ри, а ние 13-ти през днешния ден не личеше на терена.

Поемам виновността, че не можем да вкараме гол, това са наличните ни футболисти на това разчитаме.

Не е прелестно, че не победихме, бяхме по-добри. сподели след мача в Симитли старши-треньорът на домакините Спас Стоименов.
Източник: marica.bg