Определиха съдийските наряди за 20-тия кръг в efbet Лига, Станимир Тренчев ще свири ЦСКА - Ботев
Съдийската комисия дефинира нарядите за идния 20-ти кръг в efbet Лига. Станимир Тренчев ще управлява мача на водача в шампионата ЦСКА, който е хазаин на Ботев (Пд). Мачът сред Пирин и Левски е поверен на Драгомир Драганов, а Никола Попов ще свири дуела сред Лудогорец и Славия.
Съдийски назначения за срещите от 20-ти кръг в Първа лига:
17 февруари 2023 година, петък, 17:30 ч.
ПФК Арда Кърджали 1924 - ПФК Локомотив Пловдив 1926
Горско стопанство: Красен Иванов Георгиев АС1: Диян Христов Вълков АС2: Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ: Димитър Димитров Димитров ВАР: Ивелин Венциславов Занев АВАР: Иво Николаев Колев
СН: Георги Василев Йорданов
18 февруари 2023 година, събота, 12:30 ч.
ФК Локомотив София 1929 - ПФК Септември Сф
Горско стопанство: Георги Димитров Давидов АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ: Петър Георгиев Кузев ВАР: Георги Милков Гинчев АВАР: Станислав Лазаров Станев
СН: Ичко Лозев Лозев
18 февруари 2023 година, събота, 15:00 ч.
ПФК Черно море - ПФК Берое - Стара Загора
Горско стопанство: Волен Валентинов Чинков АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Мартин Емилов Венев
4-ТИ: Красимир Маргаритов Кръстев ВАР: Станислав Георгиев Тодоров АВАР: Георги Пламенов Тодоров
СН: Георги Генов Нарлев
18 февруари 2023 година, събота, 17:30 ч.
ПФК ЦСКА София - ПФК Ботев Пловдив АД
Горско стопанство: Станимир Лозанов Тренчев АС1: Мирослав Максимов Иванов АС2: Димитър Русенов Русев
4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев ВАР: Ивайло Красимиров Ненков АВАР: Петър Велизаров Митрев
СН: Костадин Ангелов Гергинов
19 февруари 2023 година, неделя, 12:45 ч.
ПФК Ботев Враца - ФК ЦСКА 1948
Горско стопанство: Валентин Станчев Железов АС1: Мирослав Николаев Желев АС2: Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев ВАР: Георги Милков Гинчев АВАР: Драгомир Руменов Милев
СН: Йордан Костадинов Иванов
19 февруари 2023 година, неделя, 15:15 ч.
Футболен Клуб Пирин АД - ПФК Левски
Горско стопанство: Драгомир Димитров Драганов АС1: Христо Пламенов Хаджийски АС2: Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ: Васимир Маруан Ел-Хатиб ВАР: Красен Иванов Георгиев АВАР: Павлета Веселинова Рашкова
СН: Николай Йорданов Колев
19 февруари 2023 година, неделя, 17:45 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Славия 1913
Горско стопанство: Никола Антонов Попов АС1: Иво Николаев Колев АС2: Владимир Ангелов Велев
4-ТИ: Ивелин Венциславов Занев ВАР: Георги Николов Кабаков АВАР: Мартин Веселинов Маргаритов
СН: Цветан Кръстев Кръстев
20 февруари 2023 година, понеделник, 14:30 ч.
Хебър 1918 - Спартак 1918
Горско стопанство: Радослав Петров Гидженов АС1: Йордан Петров Петров АС2: Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ: Димитър Димитров Димитров ВАР: Георги Николов Кабаков АВАР: Николай Неделчев Чакъров
СН: Георги Крумов Виделов
Съдийски назначения за срещите от 20-ти кръг в Първа лига:
17 февруари 2023 година, петък, 17:30 ч.
ПФК Арда Кърджали 1924 - ПФК Локомотив Пловдив 1926
Горско стопанство: Красен Иванов Георгиев АС1: Диян Христов Вълков АС2: Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ: Димитър Димитров Димитров ВАР: Ивелин Венциславов Занев АВАР: Иво Николаев Колев
СН: Георги Василев Йорданов
18 февруари 2023 година, събота, 12:30 ч.
ФК Локомотив София 1929 - ПФК Септември Сф
Горско стопанство: Георги Димитров Давидов АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ: Петър Георгиев Кузев ВАР: Георги Милков Гинчев АВАР: Станислав Лазаров Станев
СН: Ичко Лозев Лозев
18 февруари 2023 година, събота, 15:00 ч.
ПФК Черно море - ПФК Берое - Стара Загора
Горско стопанство: Волен Валентинов Чинков АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Мартин Емилов Венев
4-ТИ: Красимир Маргаритов Кръстев ВАР: Станислав Георгиев Тодоров АВАР: Георги Пламенов Тодоров
СН: Георги Генов Нарлев
18 февруари 2023 година, събота, 17:30 ч.
ПФК ЦСКА София - ПФК Ботев Пловдив АД
Горско стопанство: Станимир Лозанов Тренчев АС1: Мирослав Максимов Иванов АС2: Димитър Русенов Русев
4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев ВАР: Ивайло Красимиров Ненков АВАР: Петър Велизаров Митрев
СН: Костадин Ангелов Гергинов
19 февруари 2023 година, неделя, 12:45 ч.
ПФК Ботев Враца - ФК ЦСКА 1948
Горско стопанство: Валентин Станчев Железов АС1: Мирослав Николаев Желев АС2: Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев ВАР: Георги Милков Гинчев АВАР: Драгомир Руменов Милев
СН: Йордан Костадинов Иванов
19 февруари 2023 година, неделя, 15:15 ч.
Футболен Клуб Пирин АД - ПФК Левски
Горско стопанство: Драгомир Димитров Драганов АС1: Христо Пламенов Хаджийски АС2: Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ: Васимир Маруан Ел-Хатиб ВАР: Красен Иванов Георгиев АВАР: Павлета Веселинова Рашкова
СН: Николай Йорданов Колев
19 февруари 2023 година, неделя, 17:45 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Славия 1913
Горско стопанство: Никола Антонов Попов АС1: Иво Николаев Колев АС2: Владимир Ангелов Велев
4-ТИ: Ивелин Венциславов Занев ВАР: Георги Николов Кабаков АВАР: Мартин Веселинов Маргаритов
СН: Цветан Кръстев Кръстев
20 февруари 2023 година, понеделник, 14:30 ч.
Хебър 1918 - Спартак 1918
Горско стопанство: Радослав Петров Гидженов АС1: Йордан Петров Петров АС2: Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ: Димитър Димитров Димитров ВАР: Георги Николов Кабаков АВАР: Николай Неделчев Чакъров
СН: Георги Крумов Виделов
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ