С Тайлър Тофоли и Колин Милър, които направиха своя дебют

...

Уинипег Джетс се връщат на правия път с победа с 3-0 над Вашингтон

С Тайлър Тофоли и Колин Милър, които направиха своя дебют с тима, Уинипег Джетс почистиха неприятна загуба във Ванкувър, като победиха Вашингтон Кепитълс с 3-0 в понеделник нощ в столицата на Манитоба.

Джетс преобладаваха в началната част против Вашингтон, надигравайки гостите с 8-1 през първите шест минути и малко след средата, Уинипег откри резултата с помощта на малко евентуален източник.

След като Брендън Дилън задържа шайбата в точката и Джетс завоюваха борба с шайби, шайбата падна по дъските до Мейсън Апълтън. Той откри Нийл Пионк, който се разсече към мрежата и нахрани бранителя, преди да победи Чарли Линдгрен, с цел да постави завършек на 20 мача без гол.

Уинипег донесе това преднина от 1-0 и 12-5 преимущество в ударите към вратата в междинната рамка.

Извънредни вести от Канада и целия свят, изпратени на вашия имей...