С гол на Владимир Кабранов отборът на Банско победи македонския

...

Банско победи Беласица

С гол на Владимир Кабранов тимът на Банско победи македонския Беласица (Струмица) в надзорен мач, игран на чудесно квалифицирания терен в село Склаве. В 51-ата минута от фаул Владимир Кабранов изпрати топката в долния ляв ъгъл на вратаря Горан Пашовски за 1:0.

Като цяло срещата мина много оспорвано. По-качествени бяха офанзивите на отбора от Банско. Като същински диспечер се прояви голмайсторът Кабранов, който захранваше бързоногите Георги Фикийн, Христо Петров и Милен Лефтеров, само че те не бяха точни в завършващата част на удара. Добри усещания от македонския отбор оставиха Горан Здравков, Даниел Радойчич и Славе Начевски.

Следващият мач на тима на Банско ще бъде в сряда, 31 януари, против водача в Югозападната Трета лига ЦСКА 1948 на стадиона в Требич.