Рома отстъпи с 1:2 на Реал Бетис в един от

...

Нова драма за Рома срещу Бетис в Лига Европа

Рома отстъпи с 1:2 на Реал Бетис в един от най-интригуващите мачове от третия кръг в груповата фаза на Лига Европа.

Тимът на Жозе Моуриньо още веднъж пострада от ранна травма и късен червен картон. Зеки Челик трябваше да бъде сменен след едвам три минути на терена, а Николо Дзаниоло бе изпъден в добавеното време на втората част.

Междувременно Пауло Дибала вкара следващия си гол за „ римските вълци “, само че този път от дузпа в средата на първото полувреме.

Малко преди паузата Гуидо Родригес възвърне равенството, а в 88' Луиз Енрике донесе триумфа за испанците.

Бетис по този начин опази съвършения си актив, до момента в който Рома остава на точка зад Лудогорец и на две пред ХИК Хелзинки след равенството във Финландия по-рано денем.
Източник: fakti.bg