Реал Сосиедад и Бетис не се победиха и завършиха 0:0

...

Реал Сосиедад и Бетис с реми за място в топ 4

Реал Сосиедад и Бетис не се победиха и приключиха 0:0 в мач от 32-ия кръг на Ла Лига. С това „ вердибланкос “ събират 57 точки, а баските – 55. Четвъртият в класирането Атлетико Мадрид е с 57.

В 17-ата минута Мартин Субименди се разписа, само че попадението му бе анулирано поради засада.

Малко по-късно Александър Исак излезе на отлична позиция самичък против вратаря, само че някак си направи по-трудното и прати топката в навън.

До края на първата част двата отбора си размениха по едно положително състояние, само че Уилиям Карвальо и Александър Исак пропуснаха.

В 61-ата минута минута Серхио Каналес стреля от директен свободен удар, само че топката мина настрана от вратата.

До края на мача головите положения липсваха, само че се ситгна до интересн миг в добавеното време на срещата, когато Давид Силва получи втори жълт картон и бе изпъден.
Източник: bnr.bg