Райън Джохансен реализира две попадения, а Кайл Макар помогна с

...

Александър Георгиев отрази 40 удара при четвъртия пореден успех на Колорадо в НХЛ

Райън Джохансен осъществя две попадения, а Кайл Макар оказа помощ с гол и асистенция за успеха на Колорадо над Тампа Бей с 4:1 в Денвър в дуел от Националната хокейна лига (НХЛ).

Валери Ничушкин също осъществя за Аваланч, за който роденият в Русе съветски вратар Александър Георгиев пък отрази цели 40 удара, с цел да помогне на тима да стигне до своя четвърти триумф.

Нейтън Макинън добави две асистенции, а Колорадо завоюва четвърта поредна победа и седма в последните си 8 срещи.

За Тампа Бей прецизен беше Антони Сирели, а Андрей Василевский избави 20 удара във втория си мач за сезона.

Колорадо има 30 точки от 21 мача и е отпред в класирането на Централната дивизия и в идващия си мач ще играе против Аризона.

Макензи Уигър вкара гол 4,8 секунди преди края на продължението за победа на Калгари над Лас Вегас с 2:1. Ей Джей Гриър също означи за " пламъците ", за които вратарят Дан Владар направи 27 спасявания.

Вилиам Карлсон бе разкрил резултата за защитаващия Купа " Стенли " отбор на Вегас, който в последните си четири мача има единствено три маркирани гола.