продължава с доброто си представяне в Югозападната . След равенството

...

Надежда с категоричен успех над Витоша

продължава с положителното си показване в Югозападната. След равенството с Балкан в предния кръг, през вчерашния ден отборът записа безапелационен триумф вкъщи с 3:0 против.

Надежда поведе още в седмата минута посредством Николай Ковачев, а останалите две попадения паднаха след почивката. Лионел Матадос се разписа в 59-ата минута, а четвърт час преди края на постоянното време Станислав Благоев оформи класическия резултат.
 Резултати от 24-ия кръг на Югозападната Трета лига Резултати от 24-ия кръг на Югозападната Трета лига
В 74-ата минута двата тима останаха с по 10 индивида, откакто Николай Ковачев от домакините и Вилиян Спасов от Витоша получиха директни червени картони.

Това е второ следващо проваляне за " тигрите ", които се намират на четвърто място с актив от 50 точки.