Проблемите за ЦСКА във вътрешното първенство продължават, въпреки стабилното представяне

...

ЦСКА не успя да надвие и Берое на Българска армия, Соу с нови пропуски

Проблемите за ЦСКА във вътрешното състезание не престават, макар постоянното показване на отбора в евротурнирите.
Този път " армейците " не съумяха да надделеят над Берое и направиха тъждество 1:1 в мач от деветия кръг на Първа лига, игран на стадион " Българска войска " в столицата. Двата отбора направиха атрактивен дуел, като " алените " имаха игрово преимущество, само че по този начин и не съумяха да стигнат до триумфа.
 Официално: ЦСКА пусна билетите за мача с Клуж от Лига Европа Официално: ЦСКА пусна билетите за мача с Клуж от Лига Европа
От ЦСКА публично пуснаха в продажба билетите за първия домашен дуел на отбора от груповата фаза на Лига Европа през този сезон. То...
Възпитаниците на Димитър Димитров стояха солидно през първото полувреме, а три минути след почивката поведоха в резултата, откакто Гаюс Макута бе оставен напълно самичък в наказателното поле и се разписа с глава отблизо разстояние след центриране отдясно на Стив Фуртадо. Д
омакините дадоха отговор бързо и Валентин Антов изравни в 54-та минута с прецизен изстрел от глава след центриране от корнер на новото попълнение Адалберто Пенаранда. До края на дуела " армейците " натиснаха в търсене на успеха, само че гостите съумяха да опазят вратата си и да стигнат до точката.
С няколко съществени пропуща се " отличи " нападателят на " алените " Али Соу, чийто трансфер в Дижон се провали в последните минути на трансферния прозорец.
По този метод Берое остава на трето място в класирането с 15 точки, до момента в който ЦСКА е на четвърта позиция с точка по-малко. За отбора на Стамен Белчев това бе пето следващ мач без победа в шампионата, до момента в който старозагорци не познават усета на триумфа към този момент в три дуела.
 От ЦСКА оповестиха на кои играчи ще разчитат в групите на Лига Европа, има изненади От ЦСКА оповестиха на кои играчи ще разчитат в групите на Лига Европа, има изненади
От ЦСКА оповестиха имената всички футболисти, на които ще се разчита за мачовете от груповата фаза на Лига Европа. " Армейците " са в група...