Принц Уилям е видян в тълпата да аплодира Астън Вила

...

Лудият по футбол принц Уилям е видян да аплодира Астън Вила на полуфинала на Лигата на конференциите на УЕФА

Принц Уилям е забелязан в тълпата да приветства Астън Вила на полуфинала на Лигата на конференциите на УЕФА против Олимпиакос довечера във Вила Парк.

Отборът на Унай Емери се стреми към победа довечера, с цел да вземе преимущество с тях на стадион Караискакис идващия четвъртък. Победителят от тази двустранна среща ще се изправи против Клуб Брюж или Фиорентина на финала в сряда, 29 май.

Вила влиза в конфликта на фона на равенството 2-2 с Челси последно тайм навън и са непобедени в пет домашен мача във всички шампионати. Те завоюваха всичките си шест мача от Лига на конференциите Европа вкъщи този сезон.

Миналия месец принц Уилям беше забелязан с принц Джордж да гледат по какъв начин Вила играе с Лил в техния четвъртфинал на Лига на конференциите Европа. Престолонаследникът беше забелязан на трибуните с 10-годишния си наследник, който пляскаше и аплодираше, когато Оли Уоткинс откри резултата при успеха на Вила с 2-1 в този мач.

Тази нощ на открито означи първия път, когато Уилям или Джордж с...