Полузащитникът на Байерн (Мюнхен) - Йошуа Кимих коментира равенството в

...

Йошуа Кимих: Можехме да вкараме три гола и дори повече

Полузащитникът на Байерн (Мюнхен) - Йошуа Кимих разяснява равенството в реванша от четвъртфиналите на Шампионската лига против Манчестър Сити (1:1). Кимих изравни от дузпа за 1:1, само че баварците отпаднаха с общ резултат от двата мача 1:4.

" Жалко е, че не поведохме, не успяхме да използваме възможностите, които имахме. Исках да видя по какъв начин би се развил мачът, в случай че резултатът беше станал 1:0 през първото полувреме.

Поглеждайки обратно към всичките 180 минути от този дуел, явно е, че имаше единствено 20 или 30 от тях, които не можахме да играем добре. Не мисля, че единствено знамение е можело да ни избави. Можехме да вкараме три гола и даже повече ", сподели Кимих пред " DAZN ".
 Лирой Сане: Това не трябваше да се случва