Петкратният кавалер на Златната топка Кристиано Роналдо очевидно се наслуша

...

След жестоките критики - Роналдо озверя и се развихри в Серия А

Петкратният джентълмен на " Златната топка " Кристиано Роналдо явно се наслуша на рецензии по собствен адрес, откакто в неделя следобяд собственоръчно донесе 3-те точки на Ювентус в изненадващо тежкия дуел против Сасуоло.
Бившият ас на Реал Мадрид записа " безшумно " първо полувреме, само че през вторите 45 минути подсети, че е един от най-великите голмайстори в историята на международния футбол . Той вкара две попадения в границите на 15 минути, с което донесе успеха на " остарялата госпожа " с 2:0, а също така резервира перфектения старт на отбора - 4 мача и 4 победи.

Това бяха първи попадения за Роналдо в Серия А, откакто в първите 3 мача на " остарялата госпожа " по този начин и не съумя да вкара, макар че записа няколко асистенции. Видео от дебютните голове на Кристиано Роналдо за Ювентус вижте в Sportlive.bg
Източник: actualno.com