Паузата в играта доведе до добавяне на допълнителни 11 минути

...

Дербито на WSL в Северен Лондон е на пауза поради спешна медицинска помощ в тълпата, която вижда 11 минути, добавени към нормалното време - докато Тотнъм записва първата си победа ИЗВЕСТИ срещу съперника Арсенал

Паузата в играта докара до прибавяне на спомагателни 11 минути към равенството след постоянното време.

Когато играта беше възобновена, домакините завоюваха конфликта с 1-0 с помощта на гол в 58-ата минута от Марта Томас, с цел да отбележат първия път в двата тима История, че Тотнъм е побеждавал своите противници от северен Лондон.

Медиците на Арсенал прекосиха терена, с цел да се погрижат за незабавна здравна помощ на трибуните за посетители

Тотнъм завоюва домакинския конфликт, записвайки история с дебютна WSL победа против Арсенал

Артилеристите в никакъв случай не са губили среща със своите противници от северен Лондон, само че са падали с 1-0 като посетител