Отново станахме свидетели на скандали и побоища в столичната АОГ.

...

Отново безумия по родните терени - ритаха и удряха паднал съдия в Требич

Отново станахме очевидци на кавги и побоища в столичната АОГ. Двубой от програмата на 12-ия кръг в Северната група беше засенчен от грозни подиуми и не приключи.

Става въпрос за мача сред Вихър (Требич) и Локомотив. Гостите поведоха с гол на Деян Владимиров малко след почивката. Нападателят засече центриране и се разписа с глава за 0:1. Няколко минути преди края на срещата “железничарите” получиха дузпа, откакто техен футболист беше съборен в наказателното поле.

Точно тогава настъпиха и грозните подиуми на терена. Главният арбитър Тихомир Бонев беше нападнат от съвсем целия тим на домакините. В паниката реферът получи удар в главата и безусловно беше повален на тревата, а след това удрян и ритан.

Вследствие на това Бонев приключи мача. Очаква се в този момент Дисциплинарната комисия на Зоналния съвет на БФС – София да наложи съществени санкции на Вихър (Требич). Локомотив ще завоюва срещата служебно с 3:0.