Отборите на ВВВ-Венло и Алмере Сити направиха равенство 1:1 в

...

ВВВ-Венло и Алмере Сити оставиха интригата за реванша

Отборите на ВВВ-Венло и Алмере Сити направиха тъждество 1:1 в първия 1/2-финален конфликт от квалификациите за влизане в елитната нидерландска Ередивизи. Домакините от ВВВ-Венло откриха резултата в 7-ата минута, а в 29-ата Антони Лимбомб възвърне равенството. Реваншът е на 3 юни (събота) от 17:30 българско време.

В другата 1/2-финална двойка ще спорят тимовете на на НАК Бреда и Емен, който през актуалната акция бе част от първото равнище на нидерландския футбол, само че финишира на 16-о място в генералното класиране на Ередивизи и в този момент ще би трябвало да пази елитния си статут в баражни дуели. Първият мач е в Бреда, като следва да се изиграе в днешния 31 май (сряда) от 19:45 българско време.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.