Отборите на Сепси и Виторул (Констанца) направиха зрелищно 3:3 в

...

Стефан Велев игра в голово шоу срещу тима на Хаджи

Отборите на Сепси и Виторул (Констанца) направиха зрелищно 3:3 в мач от втората осмица на румънското състезание. Стефан Велев се появи като запаса за домакините в 65-ата минута, а титуляр за Виторул беше някогашният нападател на Левски Ривалдиньо.

Виторул поведе в 11-ата минута с попадение на Габриел Янку от дузпа, а малко по-късно след пас на същия футболист Гица удвои задатъка на тима, воден от Георге Хаджи. Сепси обаче не се съобщи и в самия завършек на първото полувреме Фулоп върна един гол, засичайки центриране от корнер.  Бивш футболист на Лудогорец поведе ФКСБ към погром против безконечния противник (видео)
Козмин Матей в 58-ата минута приближи Виторул до успеха, само че с голове на Габриел Вашвари от дузпа и Павол Сафранко домакините стигнаха до равенството.

В класирането Сепси е на второ място от осемте тима с 24 точки, а Виторул е безапелационен водач с 31 пункта.

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Лига 1 6 кръг, събота 27 юни  Сепси 3:3краен резулат  Виторул Констанца