Отборите на Марсилия и Аталанта завършиха при резултат 1:1 в

...

Марсилия и Аталанта оставиха развръзката за реванша

Отборите на Марсилия и Аталанта приключиха при резултат 1:1 в първи полуфинален мач сред двата отбора в Лига Европа. Така развръзката остава за реванша, който ще бъде на 9-и май в Бергамо.

И двата гола в мача паднаха през първото полувреме. В 11-ата минтуа Копмайнерс центрира към Джанлука Скамака, а нападателят преодоля противниковия вратар с удар в долния ляв ъгъл.

В 20-ата минута Кондогбия откри Шансел Мбема, който вкара страховит гол с отдалечен шут. Топката срещна и левия непряк дирек преди да се озове в мрежата на " бергамаските ".

През второто полувреме попадения нямаше и по този начин срещата приключи при еднакъв. В другия полуфинал Байер Леверкузен победи с 2:0 като посетител Рома и към този момент гледа към финала на шампионата.