Отборите на Хофенхайм и Байер (Леверкузен) не успяха да излъчат

...

Хофенхайм и Байер (Леверкузен) завършиха реми

Отборите на Хофенхайм и Байер (Леверкузен) не съумяха да излъчат победител в конфликта между тях от 28-ия кръг на Бундеслигата. Двубоят на " ПреЗиро Арена " приключи при скучно 0:0, което не зарадва никой от двата тима.

Гостите могат повече да съжаляват, че не стигнаха до триумфа. Те повече владееха самодейността в дуела и имаха и две положителни голови положения. В 26-ата минута изстрел на Чарлс Арангис бе избавен от Оливер Бауман. След това и в 65-ата минута стражът на домакините направи ослепително избавяне след шут на Надим Амири.

В добавеното време и Леон Бейли тества вратаря с подъл удар по земя, само че още веднъж Бауман съумя да укроти топката в ръцете си.

В последна сметка срещата завърши без попадения в двете порти. Така Байер остава на 6-ото място с 44 точки. Хофе пък се намира на 12-ата позиция с 31 точки в актива си.
Източник: bnr.bg