Отборите на Химки и Криля Советов завършиха наравно 0:0 в

...

Пропусната дузпа спря Криля Советов за успех над Химки

Отборите на Химки и Криля Советов приключиха наедно 0:0 в мач от 9-тия кръг на съветската Премиер лига. Срещата на “Арена Химки ” не предложи кой знае какъв брой забавни моменти пред двете порти, само че въпреки всичко гостите можеха да поведат в 19-ата минута, когато Барач пропусна дузпа.

През първото полувреме други чисти голови положения липсваха, а след почивката Химки се опита да се добере до триумфа най-много употребявайки скоростта и остротата на Бута Магомедов и на влезлия в 65-ата минута Резулиан Мирзов.

Териториалното предимство на домакините не се материализира в голове, а футболистите на Криля не съумяха да се възползват от дребното си шансове при контраатаки и по този начин срещата разумно приключи 0:0.