Отборите на Херта и Байер Леверкузен не успяха да се

...

Херта изпусна Байер Леверкузен

Отборите на Херта и Байер Леверкузен не съумяха да се победят в среща от 11-ия кръг на немската Бундеслига.

В 27-ата минута попадение на Андрих бе анулирано след щателна инспекция на VAR. Причината за анулацията на попадението беше, че преди Амин Адли да насочи центрирането си към голмайстора, топката бе напуснала терена.

Херта откри резултата в 41-ата минута посредством Стеван Йоветич, който овладя топката към точката на дузпата с тил към вратата и с обръщането си нанесе застрашителен удар с левия крайник.

В самия завършек на постоянното време Роберт Андрих, чийто гол бе анулиран, донесе ремито на „ аспирините “, когато след центриране топката инцидентно се озова в него и той от близко нямаше усложнения да прати топката в мрежата.

В различен дуел от Бундеслигата през днешния ден, Кьолн и Унион Берлин си спретнаха мач с четири гола - 2:2.

Източник: fakti.bg