Отборите на Етър и Черно море завършиха 1:1 на стадион

...

"Етър" и "Черно море" поделиха точките

Отборите на " Етър " и " Черно море " приключиха 1:1 на стадион " Ивайло " в среща от 4-ия кръг на Първа лига. Даниел Младенов откри резултата в 10-ата минута в своя мач №200 в елита, а Патрик Андраде изравни в 51-ата. Гостите вкараха и втори гол, само че съдията подвигна флага за засада.

През първата част футболистите на двата отбора се бореха най-вече в центъра на терена. Все отново домакините откриха резултата с първата си по-сериозна офанзива още в 10-ата минута, когато играещият мач №200 в елита Даниел Младенов бе изведен от задна позиция и вкара за 1:0.

След почивката " моряците " се активизираха и в 51-ата минута изравниха. Фенуш проби по лявото крило и върна топката към Патрик Андраде, който с прекрасен шут по земя вкара за 1:1. Шест минути по-късно гол на Радослав Василев от гостите бе анулиран поради засада, само че обстановката бе противоречива.

В момента " Черно море " заема 6-а позиция в шампионата с 5 точки, до момента в който " Етър " е 10-и с 4.
Източник: btvnovinite.bg