Отборите на Ботев Враца и Лудогорец играят при резултат 0:1

...

НА ЖИВО: Ботев Враца - Лудогорец 0:1, домакините с човек по-малко

Отборите на Ботев Враца и Лудогорец играят при резултат 0:1 в мач от 4-ия кръг на efbet Лига. Руан Секо откри за гостите в 8-ата минута. Срещата започва в 19:00 часа на стадион „ Христо Ботев ” във Враца и може да я наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg ще проследим онлайн всичко най-интересно от мача.

Официален дебют за състава на гостите вършат Сонко Сундберг и Руан Секо.

Двубоят стартира с напън на гостите от Лудогорец. Само рамките на няколко секунди „ орлите ” стигнаха до две рискове пред противниковата врата. Първо Фон Витри центрира рисково отдясно, Секо овладя в наказателното поле и опитва композиция със съотборник, само че Костов внимаваше и улови. Малко по-късно Спас Делев насочи първия прецизен удар в мача. Той стреля с левия крайник от границата на наказателното поле, само че вратарят на домакините избави без особени проблеми.

Още в 6-ата минута пристигна и първият жълт картон в мача. Чавдар Ивайлов спря непозволено Доминик Янков пред наказателното на Лудогорец, осуетявайки рискова офанзива на „ орлите ”.

Футболистите на Ивайло Петев въпреки всичко излязоха напред в резултата в 8-та минута, когато новото попълнение Руан Секо се разписа в дебюта си. Бразилецът бе изведен с прелестен пас с пета от Кайо Видал от границата на наказателното поле. Секо напредна и макар дребния ъгъл, стреля по диагонала отляво, пращайки топката сред краката на Красимир Костов, а по-късно и в мрежата на домакините.

LIVE БОТЕВ Вербовъчна разработка – ЛУДОГОРЕЦ 0:1

0:1 Руан Секо 8'