Отборите на Бетис и Алавес не излъчиха победител в сблъсъка

...

Бетис и Алавес врътнаха реми

Отборите на Бетис и Алавес не излъчиха победител в конфликта между тях от 24-ия кръг на Примера дивисион. Двубоят на “Бенито Вийямарин” приключи при резултат 1:1.

Домакините поведоха в 15-ата минута с малко чудноват гол. Те проведоха контраофанзива, Хесе стреля, вратарят избави, само че топката рикошира в негов съотборник и се озова в Джовани Ло Селсо, който от близко я вкара в опразнената врата.

В 28-ата минута обаче Алавес изравни. При едно центриране от фаул се стигна до безредие в наказателното поле, Химо Наваро с глава насочи топката към Гилермо Марипан, който от близко я засече във вратата за 1:1.

Така Бетис излезе на 8-ата позиция в таблицата с 33 точки. Алавес пък резервира 6-ото си място с 36 точки в актива си.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА

КЛАСИРАНЕ Примера дивисион 24 кръг, неделя 17 февруари  Бетис 1:1краен резулат  Алавес