Отборите на Андерлехт и Спартак (Търнава) не излъчиха победител в

...

Нулево реми сложи край на надеждите на Спартак

Отборите на Андерлехт и Спартак (Търнава) не излъчиха победител в мача между тях от група " D " на Лига Европа. Този резултат не бе изключително добър и за двата отбора. Той обаче бе изключително неприятен за гостите, които към този момент дефинитивно изгубиха късмет за продължение напред в шампионата.

Въпреки че гостите се нуждаеха от наложителна победа, с цел да запазят възможностите си в битката за излизане от групата, в действителност домакините бяха тимът, който атакуваше повече и сътвори по-интересните положения в мача. В 40-ата минута пък гредата попречи на Дауда да открие резултата в интерес на Андерлехт.

В последна сметка обаче голове не паднаха в мача и двата отбора прибавиха по точка в актива си. Така Андерлехт остава на дъното с 2 извоювани точки, а Спартак е на 3-ото място с 4 точки.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА

КЛАСИРАНЕ
Лига Европа 5 кръг, четвъртък 29 ноември  Андерлехт 0:0краен резулат  Спартак (Търнава)