Отборът старша възраст разгроми със 7:2 като домакин тимът на

...

Резултати от срещите на футболна школа „Христо Стоичков“

Отборът старша възраст разгроми със 7:2 като хазаин отборът на „ Септември ” Симитли.

Точни за тима на Етрополе бяха Урлин Устинов с три попадения, Богомил Иванов с едно попадение, Деян Бонев, Касаян Иванов и Мирослав Стефанов с по едно  попадение.

В съботния ден на 5-и ноември, децата към школата приключиха при резултат 2:3 против отбора на ОФК София. В 21-то минута основният рефер на срещата отсъди дузпата, само че за жалост та не бе осъществена тъкмо. Две минути по-късно, отборът на Етрополе пропука отбраната на гостите и поведе в резултата с тъкмо попадение на Красимир Атанасов. След почивката гостите върнаха две попадения в мача и поведоха в резултата. В 73-та минута второто попадение за отбора на етрополци вкара Станимир Асенов. Малко преди края на мача гостите от София вкара трето попадение в мача.
Източник: novinata.bg