Отборът на Унгария постигна минимална победа с 1:0 при домакинството

...

Късен гол зарадва Унгария срещу Уелс

Отборът на Унгария реализира минимална победа с 1:0 при семейството си на Уелс в среща от четвъртия кръг на евроквалификациите. Единственото попадение означи Мате Паткай в 80-ата минута.

Мачът като цяло не предложи доста положения за гол, само че в последните 10 минути маджарите натиснаха противника си и стигнаха до по този начин скъпото попадение. Джо Алън почисти топката от голлинията, само че тя попадна в Паткай, който този път я прати в мрежата и по този начин донесе успеха за своя отбор.

Така Унгария се изкачи на първата позиция с 9 точки в група Е, само че е единственият тим в нея с четири изиграни мача. Уелс остава четвърти с 3 пункта. ЕВРО 2020 4 кръг, вторник 11 юни  Унгария 1:0краен резулат  Уелс