Отборът на ЦСКА София завърши 1:1 с полския Стал (Мелец)

...

ЦСКА София започна с равенство контролите в Турция

Отборът на ЦСКА София приключи 1:1 с полския Стал (Мелец) в първата си контролна среща в Турция.

В днешния конфликт край тъчлинията не участва Стойчо Младенов, който е болен. Вместо него отборът бе воден от Анатоли Нанков.

В 27-ата минута " алените " откриха резултата. Сириецът Мохамед Осмен центрира в наказателното поле от директен свободен удар. Там най-съобразителен се оказа нападателят Калоян Кръстев, който с глава се разписа.

В 55-ата минута Стал стигна до изравнителното попадение. Коки Хинокио стреля и преодоля вратаря Густаво Бусато.

В 65-ата минута Иван Турицов получи червен картон. Двата тима обаче се схванаха и в игра още веднъж се появи Асен Дончев, който бе на терена през първата част. Седем минути по-късно Тибо Вион също получи червен картон. На негово място се завърна националът на Сирия Мохамед Осман.