Отборът на ЦСКА-София победи Царско село с 2:1 в последната

...

ЦСКА-София завърши контролите с победа

Отборът на ЦСКА-София победи Царско село с 2:1 в последната си контрола по време на зимната подготовката. На стадион "Българска армия" гостите поведоха с гол на Светослав Диков в 33-та минута, само че "червените" обърнаха след попадения на Фернандо Каранга в 52-та и Жан Бланко в 76-та минута, оповестява формалният уебсайт на клуба.

Шестима футболисти на "армейците" пропуснаха мача - Рубен Пинто е трайно контузен, Кристиян Малинов продължава да се възвръща от контузията си, Кирил Десподов, Станислав Манолев и Слави Петров получиха отмора, а Радослав Живков е болен.

Всички останали получиха игрови минути в последната другарска среща преди старта на пролетния полусезон. Следващата събота - 17 февруари, ЦСКА-София гостува на Верея в Стара Загора. Двубоят ще се играе на "Трейс арена" и ще стартира в 15:00 часа. /БГНЕС
Източник: bgnes.com