Отборът на Торино постигна разгромна победа с 4:0 над състава

...

Торино най-после постигна победа

Отборът на Торино реализира разгромна победа с 4:0 над състава на Бреша в първи дуел от съботната стратегия на 12-тия кръг на Серия А. С по две попадения за гостите се регистрираха Андреа Белоти и Алекс Беренгер. Това беше и формален дебют за Фабио Гросо отпред на състава на домакините.

Двубоят стартира с напън от страна на Торино и резултатът не закъсня. В 17-та минута момчетата на Валтер Мадзари получиха опция да изпълнят 11-метров углавен удар. Зад топката застана Андреа Белоти и не сгреши за 1:0.

Само 9 минути по-късно упражнението беше повторено. Белоти стреля, ударът му беше блокиран с ръка от състезател на Бреша и съдията още веднъж отсъди дузпа. Отново реализатор се оказа Белоти и той още веднъж не остави шансове на Йеси Йоронен.
Източник: fakti.bg