Отборът на Славия завърши наравно 2:2 у дома с Панатинайкос

...

Славия завърши наравно с Панатинайкос, но отпадна от младежката Шампионска лига

Отборът на Славия приключи наедно 2:2 вкъщи с Панатинайкос във втора среща от първия кръг на младежката Шампионска лига.

Двубоят на стадион " Александър Шаламанов " стартира добре за възпитаниците на Иван Иванов. Мартин Сраков откри резултата в 11-та минута след няколко пропуща пред вратата на Клидман Лило.

Силната игра на " белите " продължи, само че те не съумяха да осъществят още попадения до края на първата част, а обратно на логиката Атанасиос Тампицас изравни три минути след почивката.

Димитриос Калоскамис даже изведе гърците напред в резултата в 71-ата минута, а шут на Тампицас се отби в гредата зад вратаря Илиян Илев.

Десет минути преди края на постоянното време влезлият като запаса Кристиян Величков обезпечи равенството 2:2.

Славия отпадна от шампионата след общ резултат от 2:10.

Състав на Славия: Илиян Илиев, Петър Долапчиев, Валентин Петров, Мирослав Колев, Роберто Райчев, Борис Димитров, Мартин Сораков, Димитър Долапчиев, Кристиан Атанасов, Виктор Найденов, Чунг Нгуен-до (след почивката като запаси влязоха Наско Кехайов, Кристиян Величков, Румен Рангелов, Самуил Стойнев, Марио Михов).