Отборът на Северна Ирландия продължава да учудва всички с представянето

...

Северна Ирландия е хит с 4-а победа в квалификациите

Отборът на Северна Ирландия продължава да учудва всички с представянето си в квалификациите за Евро 2020. Днес момчетата на селекционера Майкъл О'Нийл се постановиха с 1:0 като посетител на Беларус и реализираха четвърта победа от 4 мача. Това им отрежда лидерската позиция в група " С " с 12 точки, пред Германия, която също е безгрешна досега, само че има мач по-малко.

Както и против Естония преди няколко дни, ирландците още веднъж стигнаха до успеха в края. Този път те не трябваше да вършат поврат. Попадението на Патрик Макнеър в 86-ата минута се оказа само и хвърли в възторг гостуващите почитатели на стадиона в Борисов.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ ЕВРО 2020 4 кръг, вторник 11 юни  Беларус 0:1краен резулат  Северна Ирландия