Отборът на #СептемвриСофия победи ЦСКА София с 2:1 в зоналното

...

Септември победи ЦСКА в Зоналното първенство

Отборът на #СептемвриСофия победи ЦСКА София с 2:1 в зоналното състезание при юноши младша възраст!

Играчите на Младен Стоев изиграха мощно първо полувреме, през което пропуснаха няколко положителни благоприятни условия да открият резултата! Втората част още веднъж стартира под диктовката на #септемврийци като в 48′ минута Александър Джамов откри резултата откакто бе изведен от Ангел Ганев самичък против стража на гостите! В 55′ минута Джамов записа и асистенция на сметката си, откакто центрира от корнер и оставен непокрит в наказателното поле Димитър Василев повиши на 2:0!

В 70′ минута, тимът на ЦСКА върна едно попадение, с което бе завършен крайният резултат 2:1!

Стартов състав: Дойчев, Асенов, Ластарджиев, Райков, Василев, Божинов, Зоров, Шотев, Джамов, Марков, Ганев
Източник: novinata.bg