Отборът на Нотингам Форест записа първа победа в елита на

...

Нотингам измъкна първа победа след завръщането си във Висшата лига

Отборът на Нотингам Форест записа първа победа в елита на Англия от 23 години насам. В неделя отборът на Стив Купър надви мъчно с минималното 1:0 Уест Хем в дуел от втория кръг на Висшата лилга.

Единственото попадение означи нападателя Тайо Ауоний в добавеното време на първото полувреме.

Успехът за Форест пристигна много трагично, след попадение на Саид Бенрама за „ чуковете “ бе анулирано през първата част, а след почивката Деклан Райс пропусна дузпа, а гостите на два пъти удариха и греда.

По този метод тимът на Стив Купър записа първи три точки за новия сезон, до момента в който Уест Хам към този момент е с две загуби. В идващия кръг Нотингам гостува на Евертън, а лондончани ще търсят първи точки в семейството си на Брайтън.