Отборът на Ница загуби домакинството си на московския Локомотив, в

...

Балотели опита сам да пребори Локо , но си намери майстора

Отборът на Ница загуби семейството си на московския Локомотив, в първия 1/16-финален конфликт сред двата отбора в Лига Европа.

В воин за французите можеше да се трансформира водачът в офанзивата на състава Марио Балотели. Нападателят вкара и двете попадения за отбора си, преди мразовития реванш на съветска земя.

Истинският доминант в срещата обаче бе в отбора на гостите и се споделя Мануел Фернандеш. Португалският национал се регистрира с хеттрик, давайки значима преднина на тима си преди идващия дуел.

Резултатът беше открит още в 4-ата минута, когато Сен-Максимин изведе Балотели в чудесна позиция, от която той просто нямаше по какъв начин да сгреши за 1:0.

24 минути по-късно Ница получи правото да извърши дузпа. Зад топката на бялата точка застана още веднъж Балотели, който я прати в мрежата за 2:0.

Снимка 340515
Източник:

В самия завършек на първото полувреме Мануел Фернандес върна едно попадение за Локомотив, също след тъкмо изпълнена дузпа.

Отново Фернандеш бе прецизен в 69-ата, а по-късно и в 77-ата минута на мача, оформяйки крайното 2:3.