Отборът на МОЛ Фехервар се върна бързо на победния път

...

Фехервар се върна към победите, Миланов влезе като смяна

Отборът на МОЛ Фехервар се върна бързо на победния път в шампионата на Унгария. Възпитаниците на треньора Марко Николич бързо не помниха за провалянето от Академия Пушкаш предходната седмица и се постановиха с 3:1 като посетител над Диошгьор в срещата сред двата отбора от 14-ия кръг. Българинът Георги Миланов се появи в игра в 67-ата минута на мястото на Иван Петряк.

Стопира даде преднина на гостите в 6-ата минута, само че Бакса изравни в 41-ата.

Ковач още веднъж изведе Фехервар напред в резултата в 45-ата минута, а крайното 1:3 оформи Николов в 85-ата минута на срещата.

С тази победа Фехервар остава на върха в таблицата с 29 точки, колкото има и втория Ференцварош, който обаче с два мача по-малко. Диошгьор пък се намира на 9-ата позиця с 16 точки в актива си.