Отборът на Манчестър Юнайтед записа ценен успех с 2:0 в

...

Манчестър Юнайтед се върна в топ 4

Отборът на Манчестър Юнайтед записа скъп триумф с 2:0 в семейството си на Брайтън и спря серията си от три следващи мача без триумф във всички шампионати. Срещата бе отсрочена от 18-ия кръг на Висшата лига.

Точни за " алените дяволи " бяха Кристиано Роналдо в 51-ата и Бруно Фернадеш в 97-ата минута. Домакините на " Олд Трафорд " за следващ път не впечатлиха с играта си, изключително през първото полувреме. През втората част Юнайтед сподели по-добра игра, само че за това оказа помощ и фактът, че противникът им остана с човек по-малко на терена от 54-ата минута, когато Люис Дънк бе изпъден от игра, откакто спря с нарушаване голова офанзива на противника.

С тази победа Юнайтед се завърна в топ 4 с актив от 43 точки. Брайтън остава 9-и с 33 извоювани точки досега.
Източник: bnr.bg