Отборът на Манчестър Юнайтед постигна минимална победа с 1:0 при

...

Манчестър Юнайтед се завърна в топ 4 на Висшата лига след победа над Брентфорд

Отборът на Манчестър Юнайтед реализира минимална победа с 1:0 при семейството си на Брентфорд в отсрочен дуел от 25-ия кръг на британската Висша лига.

Единственото попадение на стадион „ Олд Трафорд “ бе маркирано в 27-ата минута, когато след осъществяване на ъглов удар топката попадна в краката на Антони, който центрира меко в наказателното поле на гостите, където Марсел Забицер отклони с глава надясно към Маркъс Рашфорд. Английският национал с удар от въздуха прати топката директно под горната греда на вратата, защитавана от Давид Рая.

В класирането „ алените дяволи “ събраха актив от 53 точки и се изкачи на четвъртото място, като се изравни по точки с третия Нюкасъл, само че „ свраките “ са с по-добри индикатори в директните дуели и в головата разлика. Брентфорд пък е девети в подреждането с 43 точки, колкото има и осмият Ливърпул.